Nasz Blog

 • Polisa na życie w Ergo Hestia

  Polisa na życie w Ergo Hestia

  Ergo Hestia jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dotąd specjalizowała się w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i turystycznych – na rynku pojawił się jednak produkt, który może zmienić tę sytuację. Polisa na życie w Ergo Hestia jest bowiem tak zaprojektowana, że jej zakup zajmuje zaledwie kilka minut.

  Read more →

 • W jakim wieku warto ubezpieczyć się na życie?

  W jakim wieku warto ubezpieczyć się na życie?

  O tym, że ubezpieczenie na życie jest potrzebne, każdy decyduje w innym momencie życia. Zdarza się, że po polisę sięgają osoby bardzo młode. Jednak największy problem ze znalezieniem odpowiedniego produktu mogą mieć seniorzy. W jakim wieku warto ubezpieczyć się na życie? Kiedy ta decyzja jest najwłaściwsza? Okazuje się, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te…

  Read more →

 • Czy Polacy dbają o bezpieczeństwo? Jak styl życia wpływa na potrzebę ubezpieczenia?

  Czy Polacy dbają o bezpieczeństwo? Jak styl życia wpływa na potrzebę ubezpieczenia?

  Każdy naród ma swoje cechy charakterystyczne. Warunki, w jakich żyje człowiek, przekładają się na jego wybory życiowe. A jak styl życia wpływa na potrzebę ubezpieczenia? Jak często po polisę sięgają Polacy i co ich do tego skłania? Przyglądamy się problemowi.

  Read more →

 • Jak nie paść ofiarą oszusta?

  Jak nie paść ofiarą oszusta?

  W każdej branży pojawiają się oszuści. W ostatnich latach problem zaczął mocniej dotyczyć także ubezpieczeń. Choć spotkanie z agentem to właściwa droga do znalezienia najlepszej polisy, także w tym przypadku trzeba zachować czujność. Kim jest fałszywy agent ubezpieczeniowy i jak go rozpoznać?

  Read more →

 • Ubezpieczenie na życie – czy to zbędny luksus?

  Ubezpieczenie na życie – czy to zbędny luksus?

  Ubezpieczenie na życie może być zbędnym wydatkiem. Warto się przyjrzeć sytuacjom, w którym wybrana polisa nie jest dobrym pomysłem. Kiedy ubezpieczenie na życie to neipotrzebny luksus? Jak wybrać polisę, aby dawała realną ochronę?

  Read more →

 • Zmiana pokoleniowa – czy post-millenialsi będą kupować ubezpieczenia na życie?

  Zmiana pokoleniowa – czy post-millenialsi będą kupować ubezpieczenia na życie?

  Post-millenialsi, inaczej Pokolenie Z – to pokolenie ludzi, którzy urodzili się po 2000 roku. W tej chwili rozpoczynają właśnie pracę. Najbardziej charakterystyczną cechą tych osób jest ich dorastanie w świecie rozwijającej się w zawrotnym tempie technologii. Czy Post-millenialsi będą kupować ubezpieczenia na życie? Jak technologie wpływają na potrzeby ludzi?

  Read more →

 • Szczepionki przeciwko wirusowi HPV – czy są skuteczne? 

  Szczepionki przeciwko wirusowi HPV – czy są skuteczne? 

    Dlaczego Polki chorują na raka szyjki macicy częściej niż mieszkanki innych europejskich krajów? Czy szczepionki przeciwko wirusowi HPV są skuteczne? Ile prawdy jest w doniesieniach o ich szkodliwości? Jak jeszcze można przeciwdziałać zachorowaniu? Szczepionki przeciwko wirusowi HPV budzą wiele kontrowersji. 

  Read more →

 • Najtańsze ubezpieczenie na życie. Gdzie się ubezpieczyć?

  Najtańsze ubezpieczenie na życie. Gdzie się ubezpieczyć?

  Najtańsze ubezpieczenie na życie często wiąże się z bardzo wąskim zakresem ochrony. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem znalezienie takiej polisy, która będzie kosztować możliwie mało, ale nie będzie najbardziej okrojonym z dostępnych ubezpieczeń. Gdzie się ubezpieczyć na życie, aby kupiony produkt zapewniał najlepszą ochronę w najniższej cenie? 

  Read more →

 • Ubezpieczenie na życie – ile wynosi składka?

  Ubezpieczenie na życie – ile wynosi składka?

  Niektóre produkty są trudne do wybrania. Do takich należy niewątpliwie ubezpieczenie na życie – składna bywa wysoka, w związku z tym oczekiwana jest skuteczna ochrona. Czy każda polisa jest w stanie ją zapewnić? Jak wybrać właściwy produkt? Ile musi kosztować, aby można było się nie martwić o jego skuteczność? Czy wysokość składki przesądza o wartości…

  Read more →

 • Ubezpieczenie na życie – PZU. Jaka oferta będzie najlepsza?

  Ubezpieczenie na życie – PZU. Jaka oferta będzie najlepsza?

  Ubezpieczenie na życie to produkt, który potrzebny jest zwłaszcza osobom posiadającym rodzinę. Jeśli Twoje dochody są głównym źródłem utrzymania najbliższych, w razie śmierci bądź trwałej utraty zdrowia, mogą oni mieć poważne problemy finansowe. Ale na rynku pojawia się także coraz więcej produktów dostosowanych do potrzeb osób prowadzących jednoosobowe gospodarstwo domowe. Aby wybrać najlepsze ubezpieczenie na…

  Read more →

Szukaj więcej artykułów