Ubezpieczenie na życie – PZU. Jaka oferta będzie najlepsza?

ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie to produkt, który potrzebny jest zwłaszcza osobom posiadającym rodzinę. Jeśli Twoje dochody są głównym źródłem utrzymania najbliższych, w razie śmierci bądź trwałej utraty zdrowia, mogą oni mieć poważne problemy finansowe. Ale na rynku pojawia się także coraz więcej produktów dostosowanych do potrzeb osób prowadzących jednoosobowe gospodarstwo domowe. Aby wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie, trzeba zatem znaleźć ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie na życie PZU? Co można znaleźć w ofercie? 

Ubezpieczenie na życie PZU 

Aby wybrać najlepszą polisę i zdecydować, czy ubezpieczenie na życie PZU jest atrakcyjne, trzeba poznać konstrukcję produktu. Każde ubezpieczenie na życie składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwszą jest ochrona podstawowa, którą gwarantuje – w różnym zakresie – każda polisa. Jest to ochrona na wypadek śmierci ubezpieczonego. Drugim elementem, który można – ale nie trzeba wybrać, jest pakiet umów dodatkowych. Wybierane są one przez ubezpieczonego w taki sposób, aby polisa była odpowiedzią na jego potrzeby. Każdy jest bowiem inny. Niektórzy potrzebują ochrony dla rodziny i chcą przy tym inwestować w przyszłość dzieci. Inni wybrali życie singla i mają całkiem inne potrzeby. Bardziej interesuje ich ochrona przed chorobami. Dlatego umowy dodatkowe są bardzo ważną częścią ubezpieczenia na życie i tak naprawdę decydują o wartości i użyteczności polisy. Jakie zatem produkty oferuje PZU? Do kogo są skierowane? 

 

Ubezpieczenie na życie PZU. Przed czym chroni? 

Ze względu na rozmaite potrzeby klientów, Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU posiada w ofercie możliwość ochrony przed rozmaitymi zdarzeniami. Należą do nich między innymi: 

 • pobyt w szpitalu z powodu choroby, 
 • hospitalizacja potrzebna po wypadku, 
 • operacje i zabiegi chirurgiczne, 
 • utrata życie wskutek nieszczęśliwego wypadku, także komunikacyjnego, 
 • uszkodzenia ciała w wypadku, 
 • trwała utrata zdrowia i kalectwo. 

W jakich produktach można znaleźć gwarancję bezpieczeństwa w takich okolicznościach? 

Ubezpieczenie na życie – PZU. Jakie produkty można znaleźć w ofercie? 

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU przygotowało nie jedną, a kilka polis ubezpieczających życie. Mimo iż są to produkty pozornie podobne do siebie, różnią się detalami, które mogą mieć istotne znaczenie dla kupującego. Każdy bowiem kupując ubezpieczenie chce ochronić życie, drobne różnice jednak sprawiają, że polisa jest dopasowana bardziej lub mniej. Co można wybrać decydując się na ochronę życia w PZU? 

 • Ubezpieczenie na życie PZU – Ja Plus 

To jedno z niezbyt duże grupy ubezpieczeń na życie dostępnych przez internet. Ale możliwość zdalnego zakupu polisy, bez wychodzenia z domu, to nie wszystko. Atrakcyjna jest także cena ochrony – produkt dostępny jest już od 21zł za miesiąc. 

 • PZU na Życie i Zdrowie 

Ubezpieczenie na życie PZU można także zapewnić sobie kupując polisę Na Życie i Zdrowie. Zaletą tego produktu jest możliwość ochrony zdrowia. Umowy dodatkowe przydają się w sytuacji nagłego zachorowania, które może generować duże koszty. 

 • Ubezpieczenie na życie PZU – Pomoc od Serca 

Polisa, która chroni nie tylko na wypadek śmierci. Jest to ubezpieczenie, które gwarantuje wypłatę świadczenia na różnych etapach choroby nowotworowej. Polisy nie mogą jednak kupić osoby, które już zmagają się z trudną diagnozą. 

 • PZU – Więcej niż Ochrona 

Ubezpieczenie na życie PZU nie musi ograniczać się to ochrony. Niektóre polisy oferują także możliwość oszczędzania środków na przyszłość. Takim produktem jest na przykład PZU Więcej niż Ochrona. 

 • PZU – Spokój na Każdy Dzień 

To także przykład polisy umożliwiającej gromadzenie środków. Jeśli chcesz zabezpieczyć przyszłość, to ubezpieczenie będzie dla Ciebie odpowiednie. 

Ubezpieczenie na życie – PZU. Czy warto korzystać z ofert tego towarzystwa? 

Ubezpieczenie na życie powinno być idealnie dopasowane do potrzeb kupującego. PZU posiada szeroką gamę możliwości, dlatego warto spotkać się z agentem i sprawdzić, czy któraś polisa nie okaże się najlepszym wyborem. Jest na to duża szansa, firma oferuje szereg możliwości w zakresie ubezpieczania życia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *