Ranking Ubezpieczeń Na życie

Ubezpieczenie na życie to opcjonalna polisa oferująca ochronę finansową w razie śmierci, choroby krytycznej lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. Podobnie jak w OC komunikacyjnym, możesz samodzielnie wybrać sumę ubezpieczenia. Przejrzyj oferty różnych firm, aby znaleźć korzystne cenowo rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i budżetu.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

1. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali

Z uwagi na jakość obsługi klienta i różnorodność produktów ubezpieczeniowych, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali Życie w wielu rankingach ubezpieczeniowych plasuje się na bardzo wysokich pozycjach.

Oferowane produkty:

1. Profamilia

Profamilia to polisa ubezpieczeniowa, która pozwala na objęcie ochroną nie tylko samego ubezpieczającego, ale również jego najbliższych. To kompleksowe rozwiązanie, które dodatkowo można rozbudować o różnorodne umowy dodatkowe.

2. Życie Komfort

Życie Komfort to ubezpieczenie zaprojektowane z myślą o kredytobiorcach. Jest to polisa stosunkowo prosta. Jej główną zaletą jest jednak to, że skutecznie zabezpiecza życie osoby, która obciążona jest kredytem.

3. Generali z Myślą o Życiu Plus

Generali z Myślą o Życiu Plus to bardzo elastyczna propozycja ubezpieczeniowa, która pozwoli uchronić życie i zdrowie ubezpieczonych pod kątem różnorodnych zdarzeń i ryzyk.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

2. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ergo Hestia

Ubezpieczenie na życie Hestia Życie doceniane jest przez klientów i ich bliskich. Polisa oferuje szerokie wsparcie, które dotyczy różnorodnych aspektów i zagrożeń. Dzięki temu w jednym ubezpieczeniu można uwzględnić kilka możliwych zdarzeń.

Flagowym produktem ubezpieczeniowym Ergo Hestia jest Ergo 4. W ramach tej polisy ochroną objęte są bardzo różne zdarzenia. Ubezpieczony może się zabezpieczyć na wypadek:

  • Śmierci;
  • Poważnego zachorowania;
  • Uszkodzenia ciała z niezdolnością do pracy;
  • Zachorowania dziecka, które jest pod opieką ubezpieczonego.

Do tego należy wspomnieć o stosunkowo wysokich sumach ubezpieczenia, które w razie zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego mogą okazać się naprawdę solidnym wsparciem w walce o powrót do normalnego funkcjonowania.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

3. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta Życie na rynku znajduje się od wielu już lat i przez cały ten okres zdążyło przekonać do siebie rzesze klientów. Jednocześnie nieustannie udowadnia, że zarówno zakres świadczonej ochrony, jak i obsługa klienta utrzymują się na wysokim poziomie.

Jednocześnie Warta daje bardzo duży wybór produktów ubezpieczeniowych z zakresu ochrony życia i zdrowia. Wśród nich są to chociażby:

  • Warta Ochrona – podstawowe zabezpieczenie życia i zdrowia,
  • Warta Sposób na raka – ubezpieczenie dedykowane, zaprojektowane z uwzględnieniem procedur leczenia choroby nowotworowej. Jego celem jest wspieranie chorego na poszczególnych etapach leczenia,
  • Warta dla Ciebie i dla Rodziny – ubezpieczenie rodzinne, które w ramach jednej polisy pozwala otoczyć ochroną kilka osób.

Warto zapoznać się z tymi produktami, by wybrać ten, który będzie najkorzystniejszy i najbardziej odpowiada sytuacji ubezpieczonego.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

4. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa

Połączenie dwóch towarzystw ubezpieczeniowych: Uniqua i AXA zaowocowało bardzo szeroką ofertą ubezpieczeń indywidualnych w zakresie życia i zdrowia. Co więcej, są to dość oryginalne rozwiązania, jak chociażby:

  • Plus Życie z opaską monitorującą: Zapewnia ochronę przez siedem dni w tygodniu i całą dobę.
  • Ochrona z Gwarancją Kapitału: Ubezpieczenie na życie i dożycie. W razie śmierci ubezpieczonego, wskazane przez niego osoby uposażone otrzymają świadczenie ubezpieczeniowe w wysokości ustalonej wcześniej sumy ubezpieczenia. Umowa jest zawierana na czas określony, więc gdyby do momentu jej wygaśnięcia ubezpieczonemu nic się nie stało, wówczas otrzyma środki w ramach „dożycia”. Jest to korzystne rozwiązanie, które zapewnia wypłatę pieniędzy bez względu na sposób zakończenia umowy.
  • Plan Ochrony: Ubezpieczenie, które pozwala na zabezpieczenie zdrowia ubezpieczającego i jego bliskich.
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

5. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden to doświadczony ubezpieczyciel, który od lat otacza swoją ochroną Polaków. Jedną z ciekawszych umów oferowanych przez tę holenderską firmę jest Ochrona Jutra. Produkt elastyczny, który można modyfikować nawet po podpisaniu umowy. Ta możliwość wprowadzania zmian powoduje, że jedna polisa może Ci towarzyszyć przez wiele lat, a jednocześnie zmieniać się zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ochrona Jutra to umowa podstawowa, którą można rozszerzyć o jedną lub kilka z dwunastu umów dodatkowych oraz trzy umowy inwestycyjne. Za pomocą prezentowanej umowy ochroną można objąć nawet do dziesięciu osób. Z biegiem czasu można modyfikować wysokość składki oraz częstotliwość jej opłacania. Dodatkowo ubezpieczyciel oferuje liczne atrakcyjne zniżki, które można uzyskać za dokupowanie kolejnych umów dodatkowych czy dołączanie kolejnych osób do ochrony.

Oferowane umowy dodatkowe dotyczą różnorodnych zdarzeń zdrowotnych i zostały zaprojektowane tak, by zapewnić możliwie najlepszą ochronę.

Taka doraźna pomoc bywa niezwykle pomocna, dlatego warto rozważyć rozszerzenie swojej ochrony w taki właśnie sposób.