1

NATIONALE NEDERLANDEN – OCHRONA +

Ochrona + to tradycyjna polisa na życie, skierowana do osób w wieku od 18 do 70 lat. Głównym zadaniem ubezpieczenia jest zapewnienie wsparcia finansowego dla Twoich bliskich w razie Twojej śmierci. Jest też dobrym wsparciem dla osób posiadających zobowiązania finansowe

2

PRUDENTIAL – KOMFORT ŻYCIA

Terminowe ubezpieczenie na życie Komfort życia to polisa typowo ochronna skierowana do osób, które posiadają kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania finansowe. Dzięki temu zabezpieczeniu możesz mieć pewność, że w razie nagłej i nieprzewidzianej śmierci, Twoi bliscy otrzymają wsparcie finansowe, które pozwoli na spłatę zaciągniętych kredytów oraz na życie na podobnym poziomie.

3

AXA – PLAN OCHRONNY

Plan Ochronny AXA to elastyczne długoterminowe ubezpieczenie na życie. Daje Ci możliwość zabezpieczenia siebie oraz Twojej rodziny na wypadek nieszczęśliwych niespodziewanych zdarzeń poprzez samodzielne skonstruowanie polisy. W ramach jednej polisy umową możesz objąć również małżonka lub partnera życiowego.

4

ALLIANZ PLAN PEŁNEJ OCHRONY

Terminowe ubezpieczenie Plan pełnej ochrony służy przede wszystkim zabezpieczeniu finansowemu rodziny w razie nagłych nieprzewidzianych zdarzeń. W przypadku Twojej śmierci pomoże rodzinie spłacić zobowiązania i utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie. Warto przy tym pamiętać, że świadczenie z tytułu polisy zwolnione jest z podatku od spadku i darowizn.

5

WARTA – DLA CIEBIE I RODZINY

Dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie typowo ochronne skierowane do osób w wieku od 18 do 80 lat. Zapewnia wsparcie finansowe na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych, takich jak: wypadek, choroba czy śmierć osób ubezpieczonych. Jest to unikalna oferta ubezpieczeniowa, skierowana do klientów indywidualnych zapewniająca szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

.