Rankingpolis.pl to portal internetowy wchodzący w skład grupy More Quality Online.  Tworzymy unikalne miejsce w Sieci zawierające najważniejsze informacje z zakresu ubezpieczeń. Współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizujemy się w polisach życiowych, turystycznych, mieszkaniowych i komunikacyjnych.

W naszych działaniach trzymamy się zasady zawartej w naszej nazwie: More Quality – więcej jakości. Dlatego skupiamy się na tym, by każdy Klient i Partner otrzymał najlepszą usługę lub produkt. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ubezpieczeń – redaktorów, doradców ubezpieczeniowych, którzy swoje analizy, porady i wnioski publikują na różnych portalach branżowych. Tym samym pełnią bardzo ważną funkcję edukacyjną z zakresu ubezpieczeń.

Dzięki współpracy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi mamy możliwość porównywania  produktów pod względem m.in. ceny i zakresu. Utworzony przez nas ranking ubezpieczeń pomaga naszym Klientom w świadomym wyborze ubezpieczenia najlepiej dopasowanego do jego potrzeb: stylu życia, sytuacji finansowej itp.

Jesteśmy cenieni za jakość, rzetelność i przejrzystość. Świadczą o tym powracający Klienci i wciąż rosnąca popularność naszego portalu.

Zapraszamy do kontaktu!